Україна посіла шосте місце за найбільшим зростанням прибутку від e-сommerce

Україна посіла шосте місце за найбільшим зростанням прибутку від e-сommerce

Вона випередила Ізраїль і Японію

Україна посіла шосте місце за найбільшим зростанням прибутку від e-сommerce
Фото: pixabay.com

Україна зайняла шосту позицію в рейтингу країн, які за час пандемії найбільше наростили прибуток від e-commerce. Про це йдеться у звіті Payoneer’s Global Seller Index, який охоплює II та III квартали 2020 року.

Україна випередила В’єтнам, Ізраїль, Індію та Японію, але поступилась Китаю, США, Гонконгу, Південній Кореї та Великобританії.

У дослідженні відзначається, що в усьому світі кількість відвідувань онлайн-маркетплейсів збільшилася на 37% – з 16 млрд в січні 2020 року до 22 млрд в червні. У другому кварталі 2020 року глобальні обсяги продажів збільшились на 81% в річному вимірі, що майже втричі перевищує зростання у другому кварталі 2019 року. У третьому кварталі 2020 року також спостерігається зростання на 81% в річному вимірі в порівнянні з 36% в 3 кварталі 2019 року. 

Опитування міжнародних продавців, проведене Payoneer, показує, що 76% продавців розмірковують про вихід на нові ринки для подальшого розвитку свого бізнесу. Найбільший інтерес представляють Європа (17%), США та Азія (по 15%).

Як повідомлялося раніше, на платформі «Дія. Бізнес» запустять експортний портал і маркетплейс фінпослуг.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті