Захворіло у світі
114,461,199
Померло у світі
2,539,880
Вилікувалось у світі
64,675,787
Захворіло в Україні
1,357,470
Померло в Україні
26,212
Вилікувалось в Україні
1,176,918
Бойовики «ДНР/ЛНР» передадуть Україні через посередника 9 полонених – Омбудсмен Денісова

Бойовики «ДНР/ЛНР» передадуть Україні через посередника 9 полонених – Омбудсмен Денісова

Прізвища поки не називають

Бойовики «ДНР/ЛНР» передадуть Україні через посередника 9 полонених – Омбудсмен Денісова
фото: facebook.com/denisovaombudsman

Бойовики «ДНР» передадуть через посередника на підконтрольну Україні територію шістьох незаконно утримуваних осіб, а «ЛНР» – трьох. Їх можуть передати сьогодні ввечері або ж завтра зранку. Про це на брифінгу на КПВВ «Золоте» у Луганській області заявила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

«Буде передача осіб, які незаконно утримуються, посереднику. Нам відомо, що вже доставлені в слідчий ізолятор Луганська троє осіб, яких готують для передачі. І Донецьк – шестеро. Їх зараз годують, миють, надають медичну допомогу та приводять в охайний вигляд», – повідомила Денісова.

Прізвища осіб, яких готують до звільнення, Денісова поки не може назвати.

Нагадаємо, 16 січня бойовики заявили, що за участі депутата ОПзЖ, кума президента Росії Путіна – Віктора Медведчука в односторонньому порядку повернуть на підконтрольну Україні територію декого з полонених.
В Офісі президента назвали цю заяву бойовиків спробою тиску та намаганням Росії ухилитися від виконання своїх зобов’язань.

Раніше член української делегації у Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш заявив, що Росія ігнорує запити української сторони на обмін полоненими.

Глава української делегації у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук повідомив, що Україна передала список з 11 осіб для обміну полоненими до кінця 2020 року, але він так і не відбувся.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті