Захворіло у світі
114,099,454
Померло у світі
2,531,489
Вилікувалось у світі
64,442,231
Захворіло в Україні
1,352,134
Померло в Україні
26,050
Вилікувалось в Україні
1,171,724
Amazon запропонувала адміністрації Байдена допомогу з вакцинацією

Amazon запропонувала адміністрації Байдена допомогу з вакцинацією

Масштаб компанії дозволяє їй негайно вплинути на боротьбу з COVID у США, наголосили в Amazon

Amazon запропонувала адміністрації Байдена допомогу з вакцинацією
фото www.flickr.com/photos/oi_roppa/4233929454

Amazon.com запропонувала допомогти адміністрації Джо Байдена прискорити поширення вакцини проти COVID-19, в тому числі серед своїх співробітників, повідомляє Bloomberg.

У листі Дейв Кларк, майбутній виконавчий директор роздрібного підрозділу Amazon, привітав президента Джо Байдена з інавгурацією і повторив прохання, з яким він вже звертався до Центру по контролю і профілактиці захворювань в минулому місяці, про те, щоб передові співробітники компанії отримали вакцину «якомога раніше».

Хоча більша частина корпоративних співробітників Amazon в її штаб-квартирі в Сіетлі та інших офісах наразі працює з дому, склади компанії, хмарні центри обробки даних і магазини Whole Foods Markets залишалися відкритими під час пандемії.

Кларк стверджує, що в Amazon є контракт з постачальником медичних послуг на вакцинацію своїх установ.

«Ми готові діяти швидко, поки є вакцини», – наголосив він.

Кларк додав, що у компанії є можливість використовувати свої операції, інформаційні технології та комунікаційні можливості, щоб допомогти зусиллям адміністрації з масової імунізації.

«Наш масштаб дозволяє нам негайно вплинути на боротьбу з хворобою», – написав він.

З того часу, як коронавірус почав поширюватися в Сполучених Штатах, другий за величиною роботодавець в приватному секторі США вніс значні зміни у свою велику логістичну мережу. Проте, минулого року Amazon заявила, що 20 000 її співробітників дали позитивний результат на COVID-19 в перші шість місяців пандемії. Низка урядовців та працівників компанії розкритикували Amazon за недостатньо хорошу та вчасну реакцію.

Джо Байден 20 січня приніс офіційну присягу і вступив на посаду президента Сполучених Штатів, ставши 46-м за рахунком главою держави.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті