Глобальні страховики життя вводять обмеження, побоюючись довгострокових ризиків пандемії

Глобальні страховики життя вводять обмеження, побоюючись довгострокових ризиків пандемії

Компанії вводять періоди очікування, перш ніж пацієнти з COVID-19, в тому числі ті, які одужали, зможуть подати заявку на страхове покриття

Глобальні страховики життя вводять обмеження, побоюючись довгострокових ризиків пандемії
фото www.flickr.com/photos/27136936@N04/50850485406

Світові страховики життя вживають заходів щодо обмеження виплат, пов'язаних з пандемією, включно з довгостроковими наслідками для здоров'я, які ще до кінця не вивчені. Про це Reuters повідомили галузеві джерела.

Компанії зі страхування життя, в тому числі Prudential Financial і Aviva, тепер вводять періоди очікування, перш ніж пацієнти з COVID-19, в тому числі ті, які одужали, зможуть подати заявку на страхове покриття. Деякі страховики також обмежують охоплення для певних вікових груп.

Ці зміни відбуваються у зв'язку з тим, що низка перестрахувальників вимагають нових гарантій від підтримуваних ними страховиків життя, а галузь щосили намагається визначити масштаби проблем, викликаних новим коронавірусом.

Деякі люди страждають від довгострокових наслідків, включаючи серйозні респіраторні проблеми, пошкодження органів, порушення кровообігу і хронічну втому. За даними вчених Королівського коледжу Лондона, через три тижні після одужання 10% пацієнтів з COVID-19 залишаються все ще нездоровими і до 5% відчувають себе погано протягом декількох місяців.

Пандемія також викликала кризу психічного здоров'я у тих, хто не міг попрощатися з близькими або був ізольований протягом декількох місяців.

Видання зазначає, що поки що занадто рано говорити, скільки людей подадуть позови у зв'язку зі смертю, тривалим захворюванням або інвалідністю в результаті COVID-19, але страховики побоюються, що наслідки можуть тривати десятиліттями.

Між тим, глобальні страхові компанії покладають надії на вакцини, які можуть різко поліпшити ситуацію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті