Захворіло у світі
114,461,199
Померло у світі
2,539,880
Вилікувалось у світі
64,675,787
Захворіло в Україні
1,357,470
Померло в Україні
26,212
Вилікувалось в Україні
1,176,918
Beyond Meat та Pepsi спільно випускатимуть закуски та напої на рослинній основі

Beyond Meat та Pepsi спільно випускатимуть закуски та напої на рослинній основі

На тлі цієї новини акції виробника рослинного м’яса стрімко зросли

Beyond Meat та Pepsi спільно випускатимуть закуски та напої на рослинній основі
фото www.flickr.com/photos/foodbev/30892511601

Акції виробника замінників м'яса Beyond Meat злетіли майже на 19% після того, як компанія оголосила про співпрацю з PepsiCo.

Як повідомляє Bloomberg, обидві компанії створять спільне підприємство по виробництву та продажу закусок і напоїв на основі рослинного білка. Умови створення СП під назвою The PLANeT Partnership LLC не розголошуються.

Агентство зазначає, що з огляду на те, що умови партнерства не розголошуються, а компанії не розкривають подробиць, важко сказати, чи виправданим стрибок акцій Beyond Meat. Між тим, союз з таким глобальним гігантом, як PepsiCo, дасть Beyond Meat перевагу в поширенні будь-якої продукції, яку вона створює.

Як відомо, у Beyond Meat багато конкурентів, які теж не стоять на місці. Один з її конкурентів, Impossible Foods, оголосив в серпні про збір коштів на суму $200 млн, що підвищило його позиції. Ринок альтернативних білків взагалі став «гарячою» категорією для венчурних інвестицій. Схоже, що пандемія, посиливши увагу споживачів до здоров'я і виявивши вразливі місця традиційного ланцюжка поставок м'яса, тільки збільшила інтерес.

На долю Beyond Meat припадає близько 13% категорії рослинного м’яса в США.    

Нагадаємо: світовий сектор замінників м'яса оцінюється в $20,7 млрд і до 2024 року виросте до $23,2 млрд.

Як повідомлялось, американська компанія з виробництва рослинного «м’яса» Beyond Meat запускає на китайський ринок найпопулярніший вид м'яса в країні – свинячий фарш Beyond Meat. Нова версія рослинного м'яса Beyond Pork була створена спеціально для китайського ринку, де м'ясо свині особливо популярне.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті