Сьогодні в Росії затримали вже понад 1 000 осіб в ході акцій протесту

Сьогодні в Росії затримали вже понад 1 000 осіб в ході акцій протесту

У Москві закрили сім станцій метро

Сьогодні в Росії затримали вже понад 1 000 осіб в ході акцій протесту
Фото: BBC

В Росії протести на підтримку Навального супроводжуються жорсткими затриманнями, правозахисники повідомляють вже про понад 1000 арештів, передає ОВД-Інфо.

Відзначається, що на акціях на підтримку політика Олексія Навального в Сибіру і на Далекому Сході на цей момент, о 12:25 (за київським часом) затримані понад 1000 осіб.

Найбільша кількість затриманих у Владивостоці – 113 осіб і Москві – 100. У Красноярську затримали 81 людину, Новосибірську – 90, Новокузнецьку – 33 людини, в Іркутську – 27.

Російські ЗМІ публікують кадри жорстких затримань. Так, наприклад, в Уфі затримали пенсіонерку. П'ятеро поліцейських то піднімаючи, то опускаючи, тягли жінку до автозака.

Як повідомляє BBC, у Петербурзі ОМОН витіснив протестувальників з Піонерської площі за будівлю театру. До цього площа була повністю заповнена народом, відбулися жорсткі затримання.

До цього, група омонівців накинулася на людину у білій футболці з написом «Путін лох», інші затримання проходили точково.

У департаменті транспорту Москви допускають подальші закриття станцій метрополітену, повідомляє Інтерфакс.

На вимогу поліції з 8:00 неділі для входу, виходу і пересадки пасажирів тимчасово закриті сім станцій метро в центральній частині Москви.

Нагадаємо, минулої неділі 23 січня в ході акцій протесту в Росії затримали понад 2 000 осіб

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті