Василь Хмельницький веде переговори про продаж своїх 65% акцій у компанії UDP

Василь Хмельницький веде переговори про продаж своїх 65% акцій у компанії UDP

Його частку має намір купити Андрій Іванов

Василь Хмельницький веде переговори про продаж своїх 65% акцій у компанії UDP
Василь Хмельницький
Фото: фейсбук-сторінка Василя Хмельницького

Співвласник UDP Андрій Іванов веде переговори про викуп 65% акцій компанії у Василя Хмельницького. Про це Mind  повідомили в компанії UDP.

Компанія UDP увійшла в п'ятірку лідерів Рейтингу надійності забудовників

Девелоперська компанія UDP заснована у 2002 році. Вона реалізувала понад 20 проєктів житлової та комерційної нерухомості, загальна площа яких перевищує 3 млн кв. м.

З грудня 2019 року компанія UDP перебуває в управлінні інвестиційної компанії Quarter Partners Андрія Іванова. Президентом UDP призначений Сергій Богославський, який відповідає за розвиток портфеля проєктів комерційної та житлової нерухомості.

Зараз команда розвиває ЖК «Паркове місто», ЖК «Новопечерські Липки» спільно з City One Development, ЖК RiverStone спільно з компанією «Міськжитлобуд», Багатофункціональний комплекс White Lines і масштабний проект реновації A-Station близько м. Арсенальна (Kyiv Food Market, co-working Creative States Arsenal, суспільний простір у м. Арсенальна), разом з A Development, проєкт реконструкції спортивного комплексу Urban Sport City Arsenal спільно з Українською асоціацією розвитку дитячого та юнацького футболу.

При цьому, Василь Хмельницький залишається мажоритарним акціонером компанії. Його команда на чолі з Віталієм Мельником відповідає за розвиток інноваційних парків: UNIT.City в Києві, LvivTech.City у Львові, UNIT.City Kharkiv в Харкові.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло