Shell та підрозділ Mitsubishi забезпечуватимуть європейські підприємства Amazon чистою енергією

Shell та підрозділ Mitsubishi забезпечуватимуть європейські підприємства Amazon чистою енергією

ВЕС Hollandske Kust Noord буде введена в експлуатацію в 2023 році

Shell та підрозділ Mitsubishi забезпечуватимуть європейські підприємства Amazon чистою енергією
фото foter.com

Royal Dutch Shell і компанія Eneco, що належить японській Mitsubishi, забезпечуватимуть європейські підприємства Amazon.com електрикою від морської вітряної електростанції.

Як повідомляє Reuters, гігант роздрібної торгівлі Amazon, який стикається з тиском з боку активістів-екологів через свій вуглецевий слід, пообіцяв до 2040 року досягти нульового рівня викидів вуглецю. Починаючи з 2024 року він буде отримувати 380 мегават (МВт) потужності від морської вітряної електростанції Hollandske Kust Noord, який спільно будують Shell і Eneco. Фінансові умови угоди не розголошуються.

В рамках угоди Eneco надаватиме 130 МВт, а Shell – 250 МВт.

Hollandse Kust Noord, розташована поблизу голландського узбережжя, матиме загальну потужність 759 МВт. За планами, ВЕС буде введена в експлуатацію в 2023 році і вироблятиме не менше 3,3 терават-годин (ТВт-год) на рік.

Нагадаємо: Mitsubishi разом з японською енергокомпанією Chubu Electric Power Co торік придбали Eneco в рамках угоди, що оцінила голландську енергетичну компанію в 4,1 млрд євро ($4,9 млрд).

Японські торгові доми, а також великі світові нафтогазові компанії, такі як Shell, все більше уваги приділяють чистій енергії, оскільки вони приєднуються до глобального переходу від вугілля та інших викопних видів палива.

Нагадаємо: нафтовий гігант Royal Dutch Shell прозвітував про падіння річного прибутку на 71%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло