Міністр культури анонсував програму підтримки культурної індустрії в Україні

Міністр культури анонсував програму підтримки культурної індустрії в Україні

Через впровадження так званих «сертифікатів на попит»

Міністр культури анонсував програму підтримки культурної індустрії в Україні
фото: photo.unian.ua

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко на пресконференції під час всеукраїнського форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді» заявив, що відомство розробляє програму підтримки культурної індустрії через впровадження так званих «сертифікатів на попит». Про це повідомляє «Інтерфакс».

«Ми розробляємо програму нового пакету допомоги для індустрії... Наразі варто перейти до досвіду, який вже застосовували деякі європейські країни – це сертифікати на попит. Те, що ми бачимо наразі, – це неможливість отримувати культурні послуги через недостатність коштів. Лише половина населення минулого року користувалася культурними послугами», – сказав Ткаченко.

За словами міністра, впровадження такої програми дасть змогу людям подорожувати, читати, а також буде непрямою інвестицією у сфери, які залишаються під впливом адаптивного карантину.

«Вам надають сертифікат, щоб ви могли піти й купити у книжковому магазині книжку, або надається сертифікат, якщо ви подорожуєте Україною, щоб ви могли ніч-дві переночувати в українських готелях», – пояснив міністр.

Ткаченко заявив, що ця програма буде презентована найближчим часом, і потребуватиме внесення змін до законодавства.

Нагадаємо: у межах проєкту «Велика реставрація» відреставрують Дубенський, Острозький замки та Тараканівський форт

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті