Nestle випустить свою першу веганську шоколадку KitKat

Nestle випустить свою першу веганську шоколадку KitKat

Замість молока буде використана рисова суміш

Nestle випустить свою першу веганську шоколадку KitKat
фото nestle.com

Компанія Nestle в 2021 році випустить перший веганський батончик KitKat, повідомляється на сайті виробника. Продукт під назвою KitKat V вийде в кількох країнах світу, йдеться в повідомленні.

Цей шоколад розробили на батьківщині бренду – в британському Йорку. Компанія стверджує, що KitKat V виготовлений зі 100% екологічно чистого какао і є сертифікованим веганським продуктом. При створенні цього батончика замість молока використовується рисова суміш, на його розробку знадобилося близько двох років, уточнює Bloomberg. За даними агентства, це перший веганський аналог молочного шоколаду Nestle.

Компанія повідомила, що вже випустила веганські альтернативи молочним продуктам на основі рису, вівса, сої, кокоса, гороху і мигдалю: серед них морозиво, вершки для кави, напої на основі рису і вівса, напої на основі гороху, капучіно і латте на рослинній основі, а також ряд немолочних сирів і гамбургери на рослинній основі.

«Відбувається тиха продовольча революція, яка змінює те, що люди їдять», – зазначив глава кондитерського бізнесу Nestle Александр фон Майо.

Більшість популярних брендів ще не додали в свої кондитерські лінійки веганські продукти, пише Bloomberg. Однак поступово виробники приєднуються до тенденції: Lindt випустила лінійку шоколаду Hello на основі вівсяного молока, Mars представила веганський варіант батончиків Galaxy у Великобританії, Cadbury оголосила про плани виробництва молочного шоколаду на рослинній основі.

Нагадаємо, McDonald's почав тестові продажі бургерів з котлетою з рослинного м'яса.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті