Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Новий етап епічної боротьби: Epic Games поскаржився на Apple регуляторам ЄС

Новий етап епічної боротьби: Epic Games поскаржився на Apple регуляторам ЄС

Політика Apple вже давно непокоїть антимонопольні органи Євросоюзу

Новий етап епічної боротьби: Epic Games поскаржився на Apple регуляторам ЄС
фото www.flickr.com/photos/sergesegal/32567679720/

Американський виробник комп'ютерних ігор Epic Games вийшов на новий фронт у своїй судовій боротьбі проти Apple, подавши скаргу в регулюючі органи Європейського Союзу на правила App Store.

Як повідомляє Bloomberg, виробник Fortnite просить ЄС втрутитися після того, як зіткнувся з відплатою за спробу обійти вимогу Apple про програми, що завантажуються з App Store, використовувати власну платіжну систему технологічного гіганта і платити комісію в розмірі 30%.

«Apple не повинна мати ніякого права блокувати або стягувати податок з транзакції через інші платіжні сервіси, – сказав гендиректор Epic Games Тім Суїні. – Відкриття платежів в цих магазинах має важливе значення для усунення стійкої переваги, яку мають магазини Apple і Google».

Позиція Apple як компанії, яка вирішує, які програми можуть з'являтися на iPhone і iPad, вже привернула увагу антимонопольних органів ЄС. Регулюючі органи в усьому світі також все більше стурбовані контролем, який деякі великі інтернет-платформи мають над більш дрібними компаніями, які від них залежать.

Epic вже подала в суд на Apple в США і Австралії, а також подала позови проти магазинів додатків Apple і Google в антимонопольний суд Великобританії.

Нова скарга може доповнити розпочате минулого року розслідування Єврокомісії з питання про те, чи порушує Apple закон про конкуренцію, змушуючи виробників програмного забезпечення використовувати свою власну платіжну систему всередині додатків. Антимонопольне агентство ЄС наразі також досліджує скаргу Spotify Technology на те, що Apple несправедливо обмежує її сервіс потокової передачі музики.

Раніше повідомлялося, що критики Apple згуртувались у коаліцію, щоб боротись з поборами в AppStore.

Між тим розробники придумали, як повернути відеогру Fortnite на iPhone в обхід App Store.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті