Захворіло у світі
115,618,088
Померло у світі
2,569,422
Вилікувалось у світі
65,383,259
Захворіло в Україні
1,384,917
Померло в Україні
26,763
Вилікувалось в Україні
1,191,022
Тепер офіційно: США повернулися в Паризьку кліматичну угоду

Тепер офіційно: США повернулися в Паризьку кліматичну угоду

Байден запланував радикальне скорочення викидів протягом наступних трьох десятиліть

Тепер офіційно: США повернулися в Паризьку кліматичну угоду
Джо Байден
фото twitter.com/POTUS

Сполучені Штати офіційно приєдналися до Паризької угоди з клімату в п'ятницю, 19 лютого, активізуючи глобальну боротьбу зі зміною клімату. Як повідомляє Reuters, адміністрація президента Джо Байдена планує радикальне скорочення викидів протягом наступних трьох десятиліть.

Вчені та іноземні дипломати привітали повернення США до договору. У 2015 році майже 200 країн підписали пакт про запобігання катастрофічної зміни клімату і Сполучені Штати стали єдиною країною, яка з нього вийшла.

Байден відвів центральне місце проблеми кліматичних змін у зовнішній політиці і у сфері національної безпеки США. Президент США пообіцяв прокласти шлях до нульових викидів в США до 2050 року. Вчені заявили, що глобальні викиди мають скоротитися вдвічі до 2030 року, щоб запобігти руйнівним наслідкам глобального потепління.

Нагадаємо: Байден призначив своїм радником з питань клімату колишнього держсекретаря Джона Керрі. Команда Байдена заявила, що Керрі буде «боротися зі зміною клімату» в цій ролі, яка вперше буде включена в раду національної безпеки. Цей крок свідчить про те, що новообраний президент розглядає кліматичну кризу як «невідкладну проблему національної безпеки».

Як повідомлялось, Байден у перший день свого перебування на посаді підписав серію указів, які скасовують гучні рішення Дональда Трампа. Зокрема, він підписав указ про приєднання США до Паризької угоди з клімату, з якої країна вийшла після приходу до влади Трампа. Крім того, новий глава Білого дому скасував рішення Трампа про вихід із Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті