Захворіло у світі
142,733,068
Померло у світі
3,043,955
Вилікувалось у світі
121,252,385
Захворіло в Україні
1,961,956
Померло в Україні
40,367
Вилікувалось в Україні
1,499,752
Telegram запустив «безлімітні» групи з голосовим контактом

Telegram запустив «безлімітні» групи з голосовим контактом

Серед інших нововведень - функція автоматичного видалення повідомлень

Telegram запустив «безлімітні» групи з голосовим контактом
https://telegram.org

Месенджер Telegram представив чергові оновлення. Серед них – перетворення груп з великою кількістю учасників в групи для трансляцій при збереженні голосових чатів, автоматичне видалення повідомлень, а також тимчасові посилання для запрошень, пише The Bell.

У Telegram з'явилася можливість перетворити групу з великою кількістю учасників в групу для трансляцій, повідомляється в офіційному блозі месенджера. Писати повідомлення в таких групах зможуть тільки адміністратори, а голосовий чат збережеться для всіх користувачів.

Раніше в групових чатах могли брати участь до 200 000 користувачів, нагадує Telegram.

«Групи для трансляцій підходять великим спільнотам, у яких адміністратори публікують новини, коментарі або інсайди для інших учасників», – заявили представники месенджера.

Серед інших нововведень – функція автоматичного видалення повідомлень, яка доступна в будь-яких чатах, можливість відправляти тимчасові посилання для запрошення в групи і канали, а також встановлювати на екрани телефону віджети для швидкого доступу до чатів.

Голосові чати в Telegram працюють з кінця 2020 року. Вони доступні в будь-яких групах і ведуться незалежно від переписки  і одночасно з нею. Право на запуск голосового чату отримує адміністратор групи.

Базовий функціонал нагадує пристрій соцмережі Clubhouse, але без розвиненої системи рекомендацій і людського модерування.

Як повідомлялося, Telegram вийшов на 11-е місце в світі серед найпопулярніших соцмереж і месенджерів за кількістю користувачів – 500 млн, випливає з щорічного дослідження про глобальні інтернет-тренди We Are Social і Hootsuite. За оцінкою аналітиків, він обійшов Snapchat (498 млн), Pinterest (442 млн), Reddit (430 млн) і Twitter (353 млн).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті