Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Найбільший європейський банк HSBC скоротить 40% своїх офісних площ по всьому світу

Найбільший європейський банк HSBC скоротить 40% своїх офісних площ по всьому світу

Банк збирається перейти на гібридну модель роботи

Найбільший європейський банк HSBC скоротить 40% своїх офісних площ по всьому світу
фото Shutterstock

Найбільший європейський банк HSBC має намір скоротити в найближчі роки 40% своїх офісних площ по всьому світу в рамках програми зниження витрат. Про це банк повідомив у презентації для аналітиків з підсумками 2020 року, передає Коммерсант.

Як зазначив глава HSBC Ноель Квінн, скорочення площ відбуватиметься за рахунок відмови від продовження оренди займаних приміщень і не торкнеться будівлі штаб-квартири в Лондоні.

Ті будівлі, які після цього залишаться в розпорядженні банку, будуть, за словами пана Квінна, використовуватися більш гнучко.

«Модель роботи в наших офісах зміниться – підвищиться рівень заповнювання приміщень, тому що у нас буде гібридна модель роботи», – пояснив він.

При цьому переповнення приміщень не буде, оскільки за 2020 рік банк скоротив 11 000 співробітників, включаючи 17% керівного складу. Крім того, гібридна модель роботи передбачає виконання деякого обсягу завдань у дистанційному режимі, в тому числі з дому.

Про перехід на аналогічну гібридну модель роботи на початку цього тижня оголосив також глава Lloyds Антоніо Орта-Осоріо. Банк буде пропонувати «раціональні рішення щодо робочих місць, щоб залучати та утримувати більш професійний, різноманітний і готовий до майбутнього штат», – цитує його The Independent.

Деякі інші банки, як, наприклад, Standard Chartered, вже перейшли на таку гібридну модель роботи.

Але ряд банків, серед яких Barclays і JPMorgan, як зазначає британське видання з посиланням на заяви їхніх керівників, охололи до ідеї віддаленої роботи в широких масштабах.  На їхню думку, такий режим негативно позначається на самопочутті співробітників і знижує ефективність роботи.

Як повідомлялося, керівники великих банків заявили, що робота з дому втрачає свою ефективність.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті