Компанія мільярдера Рона Барона продала 1,8 млн акцій Tesla

Компанія мільярдера Рона Барона продала 1,8 млн акцій Tesla

«Було болісно продавати кожну акцію», наголосив він

Компанія мільярдера Рона Барона продала 1,8 млн акцій Tesla
фото www.flickr.com/photos/26344495@N05/40865038103

Інвестор-мільярдер Рональд Барон продав клієнтам 1,8 мільйона акцій Tesla з серпня, попри те, що вважає, що протягом наступних 10 років папери компанії виростуть до $2000. Як повідомив сам Барон CNBC, його однойменна фірма продала акції, тому що вони ставали занадто великою часткою в деяких портфелях.

«Було болісно продавати кожну акцію», – сказав він, додавши, що особисто не продав жодної з більш ніж 1,1 млн акцій виробника електромобілів.

Станом на 28 лютого Baron Capital володів понад 6,1 млн акцій Tesla. Вони були придбані за середньою ціною $42,34 за акцію. Фірма повідомила про продаж 1,8 млн акцій автовиробника з серпня по лютий. Барон повідомив CNBC, що 1,7 мільйона з цих акцій були продані за останні шість місяців. За даними компанії, близько 1,2 мільйона з цих акцій були продані за ціною від $400 до $900 за акцію.

Акції Tesla за останній рік зросли на 338% до $653,20 за акцію. Ринкова капіталізація компанії становить близько $619,2 млрд.

Барон розповів, що планує зберігати свої акції «як мінімум 10 років». Він особисто сказав очільнику Tesla, що продасть свою частку «останнім».

У червні Барон сказав CNBC, що, на його думку, «акції Tesla будуть виростуть у понад 10 разів і більше». З того часу акції злетіли вгору. Потім в жовтні Барон передбачив, що Tesla в кінцевому підсумку стане компанією з оборотом в $2 трлн доларів.

Фірма Барона, окрім Tesla, є інвестором приватного стартапу електромобілів Rivian, а також Cruise, компанії з виробництва автономних транспортних засобів, контрольний пакет акцій якої належить General Motors. Барон сказав, що в січні його фірма придбала понад 1,2 млн акцій Cruise за $10 млн.

Нагадаємо: експерти компанії TrendForce склали рейтинг п'яти найбільших виробників електромобілів за обсягами продажів у 2020 році. Лідером стала компанія Tesla – вона забезпечила 24,5% всіх річних продажів електрокарів у світі, а її найуспішнішою в комерційному плані машиною цілком очікувано стала Model 3.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті