Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Фонд гарантування не зміг відсудити найбільший актив банку «Аркада»

Фонд гарантування не зміг відсудити найбільший актив банку «Аркада»

Його попередній продаж призвів до визнання банку неплатоспроможним

Фонд гарантування не зміг відсудити найбільший актив банку 	«Аркада»
Фото: epravda.com.ua

Суд відмовився задовольнити позов Фонду гарантування вкладів до банку «Аркада» та пов'язаних компаній про визнання недійсними договорів, укладання яких призвело до виведення з власності головного офісу. Про це повідомляє Finbalance.

5 березня Печерський райсуд м. Києва відмовився задовольнити позов Фонду гарантування вкладів до банку «Аркада», ТОВ «Будеволюція», Олега Неліна і Тараса Бурдейного про визнання недійсними договорів позики та іпотеки, укладання яких призвело до виведення з власності банку «Аркада» його головного офісу.

У рамках цієї справи 1 лютого суд зняв арешт з офісу площею 14 100 кв. м та із земельної ділянки під ним, який був накладений судовою ухвалою за клопотанням ФГВФО в рамках забезпечення позову Фонду.

У січні Печерський райсуд м. Києва також відмовився задовольнити клопотання ліквідатора банку «Аркада» про забезпечення позову до Олега Неліна й накладення арешту на головний офіс банку «Аркада» й земельну ділянку під ним.

У цьому позові представник ФГВФО просить суд застосувати наслідки нікчемності правочину шляхом скасування реєстрації права власності та припинення визнання права власності на нерухоме майно.

4 березня планувався «англійський» аукціон ФГВФО з продажу майнових прав на головний офіс банку «Аркада» та земельну ділянку під ним. Але торги не відбулися.

У системі «Прозорро.Продажі» уточнювалося, що «в державному реєстрі відсутній запис про право власності банку, тривають судові спори».

Стартова ціна на лот була 971,1 млн грн (мінімальний крок підвищення ціни – 1%, або 9,71 млн грн; гарантійний внесок – 97,1 млн грн). Цей актив виставлявся на торги вперше.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті