Facebook запустила полегшену версію Instagram в 170 країнах

Facebook запустила полегшену версію Instagram в 170 країнах

Додаток працює тільки на базі ОС Android і легший в 15 разів за основну версію

Facebook запустила полегшену версію Instagram в 170 країнах
фото Shutterstock

Американська корпорація Facebook оголосила про запуск полегшеної версії Instagram під назвою Lite. Це вже вдруге з 2018 року, коли компанія запускає додаток з такою назвою, пише Коммерсант.

Instagram Lite важить 2 МБ, в той час як основна версія займає 30 МБ. Це дозволить користуватися сервісом навіть при поганому інтернеті, пояснює компанія.

У полегшеній версії Instagram є основні функції класичного додатку за винятком деяких: наприклад, фільтрів доповненої реальності для обличчя, а також кількох значків на зразок сміттєвого кошика, які відображаються при видаленні. Крім того, в додатку поки що не буде опції «темний режим», але розробники обіцяли додати її пізніше.

У новому Instagram Lite можна листуватися з іншими користувачами через особисті повідомлення, а також записувати і публікувати відео.

Також доступна можливість дивитися короткі ролики Reels, але записувати їх самому не можна.

У додатку відсутній торговий майданчик. В даний час в Instagram Lite також немає реклами, хоча Facebook планує додати монетизацію в майбутньому.

Додаток доступний в 170 країнах тільки для пристроїв на базі операційної системи Android. Версія для iOS зараз не планується.

Перша версія програми була випущена в червні 2018 року і важила всього 573 КБ, однак Facebook видалила додаток в листопаді 2020 року в зв'язку з розробкою нової версії.

Нагадаємо, напередодні Facebook почала тестувати в Індії сервіс вертикальних відео Reels, при цьому соцмережа дозволить публікувати в ньому відео з Instagram.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті