СБУ та податкова проводять масштабну спецоперацію на об'єктах мережі автозаправок Glusco

СБУ та податкова проводять масштабну спецоперацію на об'єктах мережі автозаправок Glusco

Силовики вилучають документацію та комп’ютери

СБУ та податкова проводять масштабну спецоперацію на об'єктах мережі автозаправок Glusco
фото: glusco.swiss

Служба безпеки України (СБУ) і Державна податкова служба (ДПС) проводять масштабну спецоперацію на об'єктах мережі автозаправних станцій Glusco. Про це повідомляє видання enkorr, з посиланням на співробітника у центральному офісі компанії.

«У нас маски-шоу в усіх офісах, заправках, нафтобазах. Пломбують колонки і резервуари, відключають відеоспостереження», – повідомило анонімне джерело видання.

За його словами, йде вилучення документації, комп'ютерів.

Обшуки на Glusco проходять згідно з рішеннями слідчого судді Київського районного суду Харкова Садовського К.С. від 26 лютого і 1 березня в рамках розслідування кримінальних проваджень, розпочатих 30 січня 2019 р., за фактами незаконного виробництва, зберігання, транспортування з метою збуту підакцизних товарів, ухилення від сплати податків, а також легалізації доходів, отриманих незаконним шляхом.

Видання, з посиланням на рішення суду, повідомляє, що правоохоронцям і податковій службі дозволено обшуки й вилучення документів і оргтехніки у ТОВ «Глуско Рітейл» (ЄДРПОУ 24812228), з метою відшукання і вилучення речей та документів, пов'язаних із діяльністю ТОВ «Глуско Україна» та низки підконтрольних компаній.
Зокрема, силовикам дозволено вилучити документи (зокрема чорнову бухгалтерію) митного оформлення (вантажні митні декларації, контракти, специфікації, транспортний документ (морський коносамент), інвойси, проформа-інвойс, пакувальний лист, сертифікат походження, паспорти якості, документи, що підтверджують вартість товару), договори, контракти, угоди (зокрема додаткові), тощо.

Зазначимо, що мережу автозаправних станцій Glusco пов'язують з нардепом Віктором Медведчуком. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло