У Франції знімуть фільм про пожежу в соборі Паризької богоматері

У Франції знімуть фільм про пожежу в соборі Паризької богоматері

Фільм вийде в прокат у квітні 2022 року

У Франції знімуть фільм про пожежу в соборі Паризької богоматері
фото DR

Знаменитий французький режисер Жан-Жак Анно знімає фільм про пожежу в соборі Паризької богоматері, яка сталася 2 роки тому в Парижі, передає Euronews.

Тоді весь світ припав до екранів і з жахом спостерігав, як полум'я поступово руйнувало покрівлю, шпиль, як до Нотр-Даму прибували все нові наряди пожежників, які зрошували стіни з брандспойтів, щоб зберегти хоча б частково вітражі і внутрішнє оздоблення.

Тоді стіни встояли, але шпиль, зроблений з особливим чином обробленого дуба, згорів.

Знамениті реліквії, включаючи Терновий вінець, дивом зуміли врятувати.

Режисер Жан-Жак Анно проводить натурні зйомки в Бургундії, в Сансі, в соборі св. Стефана, одній з перших споруд, побудованій у готичному стилі. Цю церкву в Сансі називають ще «матір'ю Нотр-Дам».

«Я вирішив знімати фільм, тому що в цій події було щось, що зворушувало душі. Я тут же сів за написання сценарію», – каже Жан-Жак Анно.

Майже двісті років тому великий Гюго, щоб врятувати Нотр-Дам, який збиралися знести, написав роман під тією ж назвою, зазначає телеканал.

Фраза про те, що «великі події мають масштабні наслідки» в момент, коли Франція намагається впоратися з пандемією, здається пророчою.

Відомо, що фільм «Горить Собор Паризької богоматері» повинен вийти в прокат в квітні майбутнього року.

Нагадаємо, більше як через рік після пожежі у Парижі відкрили площу перед собором Паризької Богоматері, попередньо очистивши її від свинцю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло