Китай прагне зробити свою найбільшу в світі сталеливарну промисловість екологічно чистою

Китай прагне зробити свою найбільшу в світі сталеливарну промисловість екологічно чистою

На тлі цієї новини різко виросли ф’ючерси на сталь

Китай прагне зробити свою найбільшу в світі сталеливарну промисловість екологічно чистою
фото www.flickr.com/photos/155954032@N02/31194058887

Китай взяв за мету, щоб його гігантська сталеливарна промисловість досягла піку викидів вуглецю  до 2025 року, щоб потім скоротити їх на 30% до 2030 року. Про це йдеться в повідомленні WeChat Китайського інституту планування та досліджень металургійної промисловості, передає Bloomberg.

КНР також має намір вжити більш суворі заходи щодо потужностей з виробництва сирої сталі і їх заміни.

Загалом на сталь припадає 15% викидів вуглецю в Китаї. Це важливий сектор, який необхідно приборкати, оскільки країна будує свій курс на вуглецево-нейтральну економіку до 2060 року.

«Ми прогнозуємо, що Китай досягне пікових темпів виробництва сталі протягом 2020 і 2021 років в результаті внутрішніх проєктів в області інфраструктури, пов'язаних з COVID-19, з інтенсивним використанням сталі», – сказав Атілла Віднелл, керуючий директор Navigate Commodities. Тому «цілком можливо», що галузь зможе досягти своїх цілей за піковими викидами до 2025 року, додав він.

Ф'ючерси на сталь різко зросли, оскільки Китай заявив про скорочення викидів в промисловості до 2030 року.

Сталевари в КНР виробляли цей матеріал рекордними темпами торік, коли країна оговталася від коронавірусу. Чиновники вже пообіцяли скоротити обсяг виробництва, який вперше перевищив 1 млрд тонн, для боротьби з забрудненням.

Ф'ючерси на гарячекатаний рулон в Шанхаї зросли на 1,5% до найвищого рівня з моменту початку торгівлі контрактом у 2014 році і закрилися з підвищенням на 0,8% до 5372 юанів за тонну. Ф'ючерси на арматуру стабільно залишалися на рівні максимуму з лютого 2011 року.

Залізна руда впала на 1,7% до $155,75 за тонну в Сінгапурі, в той час, як ціни в Даляні закрилися на 2,2% нижче після зростання на 3,2% в понеділок.

У вересні президент КНР Сі Цзіньпін заявив на Генеральній Асамблеї ООН, що Китай досягне вуглецевої нейтральності до 2060 року. Експерти підрахували, що амбітна мета КНР вимагає інвестицій у розмірі понад $5 трлн

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло