Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Через карантин Кабмін дозволив бюджетним установам купувати електроенергію без тендерів

Через карантин Кабмін дозволив бюджетним установам купувати електроенергію без тендерів

Постанова почне діяти з 1 квітня

Через карантин Кабмін дозволив бюджетним установам купувати електроенергію без тендерів
Фото: pixabay.com

Кабінет міністрів дозволив бюджетним установам укладати договори на постачання електроенергії без проведення тендерів після 1 квітня. Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики.

«Для цього за ініціативи Міністерства енергетики сьогодні Кабінет Міністрів розширив перелік товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України», – йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що бюджетні організації, зокрема, лікарні, які не встигли обрати електропостачальника й у яких завершується термін постачання електричної енергії від постачальника «останньої надії», продовжуватимуть отримувати електроенергію без перебоїв.

За даними міністерства, нині близько 4 000 бюджетних організацій отримують електроенергію від постачальника «останньої надії», але ці договори закінчуються 1 квітня.

«Прийнята сьогодні постанова дає право таким організаціям, без проведення тендерних процедур із закупівлі електроенергії, укладати договори на постачання електроенергії за ціною, що не перевищує ціну універсальної послуги для малих побутових споживачів (з урахуванням послуг з передачі та розподілу) на відповідній території», – пояснили в Міненерго.

Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів підтримав рішення про збереження ціни на електроенергію для українців на рівні 1,68 грн за кіловат/годину.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті