ICU запускає фонд на 130 млн для інвестицій в біржові індексні фонди

ICU запускає фонд на 130 млн для інвестицій в біржові індексні фонди

Зокрема, українські інвестори зможуть вкладати кошти в NASDAQ і S&P 500

ICU запускає фонд на 130 млн для інвестицій в біржові індексні фонди
Фото: pixabay.com

Група ICU починає розміщення закритого кваліфікаційного пайового інвестиційного фонду акцій (ЗКПІФ) «АЙСІЮ Глобал Еквіті Індекс» (ICU Global Equity Index) розміром емісії 130 млн грн. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Через ICU Global Equity Index фізичні та юридичні особи можуть інвестувати в біржові індексні фонди – Exchange-Traded Funds (ETF) різних секторів економіки, зокрема, NASDAQ і S&P 500, а також інші індекси: золота, галузі охорони здоров'я, споживчих компаній та компаній азійського регіону.

«Ми спостерігаємо збільшення інтересу українців не тільки до локальних, а й до закордонних інструментів, тому створили індексний фонд у валюті для довгострокових інвестицій. Маючи великий досвід роботи на міжнародних ринках, ICU пропонує інвесторам вкладати кошти в іноземні фінансові інструменти через український фонд», – повідомив керуючий активами групи ICU в Україні Григорій Овчаренко.

За його словами, тестування стратегії фонду підтвердило її ефективність. Зокрема, ретроспективні результати фонду за останні 15 років (з урахуванням кризових періодів) більш ніж удвічі перевищили бенчмарк – прибутковість S&P 500.

Група ICU управляє найбільшими в Україні інвестиційними та пенсійними фондами, що налічують понад 117 тисяч учасників.

Група ICU – фінансова група, що надає брокерські послуги, послуги з управління активами та приватним акціонерним капіталом, а також займається венчурними інвестиціями. Група спеціалізується на ринках Центральної та Східної Європи. Під її управлінням перебувають активи в розмірі понад $500 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло