Незалежні торгові компанії США об'єднуються проти Amazon
В Amazon вважають, що втручання влади в цей бізнес призведе до зростання цін і скоротить вибір для споживачів

Торгові асоціації США, що об'єднують і захищають права незалежних компаній, створюють національну коаліцію, яка буде добиватися від влади прийняття більш суворих антимонопольних законів в сфері роздрібної торгівлі, в тому числі спрямованих проти впливу інтернет-компанії Amazon, пише Коммерсант з посиланням на The Wall Street Journal.
За даними WSJ, коаліція об'єднує компанії з 12 американських міст і має намір лобіювати свої інтереси в Конгресі. Повідомляється, що однією з головних цілей є вимога заборонити домінуючим торговельним інтернет-платформам продавати на них свої власні продукти поряд з іншими продавцями.
На думку американських спостерігачів, це може призвести до того, що Amazon змусять відокремити бізнес з виробництва товарів від бізнесу з продажу товарів.
WSJ зазначає, що антимонопольний підкомітет Конгресу вже розглядав можливість посилення антимонопольного законодавства в сфері роздрібної торгівлі, проте досі законопроект не був представлений.
Сама компанія Amazon реагує на закиди в монополізмі критикою своїх опонентів, зазначаючи, що вони «пропонують втрутитися в роботу вільного ринку, що вб'є незалежних рітейлерів і обмежить споживачів, змусить дрібні компанії піти з популярних майданчиків, що призведе до зростання цін і скоротить вибір для споживачів».
Як повідомлялося, регулятор в США готується до розслідування щодо Amazon за неконне звільнення працівників.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].