Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Незалежні торгові компанії США об'єднуються проти Amazon

Незалежні торгові компанії США об'єднуються проти Amazon

В Amazon вважають, що втручання влади в цей бізнес призведе до зростання цін і скоротить вибір для споживачів

Незалежні торгові компанії США об'єднуються проти Amazon
фото Pixaby

Торгові асоціації США, що об'єднують і захищають права незалежних компаній, створюють національну коаліцію, яка буде добиватися від влади прийняття більш суворих антимонопольних законів в сфері роздрібної торгівлі, в тому числі спрямованих проти впливу інтернет-компанії Amazon, пише Коммерсант з посиланням на The Wall Street Journal.

За даними WSJ, коаліція об'єднує компанії з 12 американських міст і має намір лобіювати свої інтереси в Конгресі. Повідомляється, що однією з головних цілей є вимога заборонити домінуючим торговельним інтернет-платформам продавати на них свої власні продукти поряд з іншими продавцями.

На думку американських спостерігачів, це може призвести до того, що Amazon змусять відокремити бізнес з виробництва товарів від бізнесу з продажу товарів.

WSJ зазначає, що антимонопольний підкомітет Конгресу вже розглядав можливість посилення антимонопольного законодавства в сфері роздрібної торгівлі, проте досі законопроект не був представлений.

Сама компанія Amazon реагує на закиди в монополізмі критикою своїх опонентів, зазначаючи, що вони «пропонують втрутитися в роботу вільного ринку, що вб'є незалежних рітейлерів і обмежить споживачів, змусить дрібні компанії піти з популярних майданчиків, що призведе до зростання цін і скоротить вибір для споживачів».

Як повідомлялося, регулятор в США готується до розслідування щодо Amazon за неконне звільнення працівників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті