Український екостартап Effa залучив $500 000 інвестицій

Український екостартап Effa залучив $500 000 інвестицій

Загалом компанію оцінили у $3,5 млн

Український екостартап Effa залучив $500 000 інвестицій
Фото: effabrush.com

Український стартап з розробки екологічних товарів Effa залучив $500 000 від ангельського інвестора. Загалом стартап оцінили у $3,5 млн. Залучені кошти компанія витратить на лінійку продуктів, розширення команди та розвиток бренду. Про це повідомляє AIN.UA з посиланням на пресслужбу компанії.

Effa займається випуском одноразових екологічно чистих продуктів для щоденного використання. Однією з перших розробок компанії стала зубна щітка з паперу, повністю придатна для переробки. У команді Effa – Ілля Кичук і Костянтин Щербина, індустріальні дизайнери, які раніше заснували hardware-дизайн-бюро Kich. Воно розробляє продукцію для Effa та інших стартапів.

В Effa кажуть, що вже запустили масове виробництво. Перші партії товару поставлять у квітні. Як пояснили в компанії, протягом 2021 року стартап працював над налагоджуванням виробництва і продажу. Як наслідок, Effa підписав контракти на суму $2 млн.

Нагадаємо: у 2018 році Effa увійшов до п’ятірки найкращих стартапів у світі. Компанію визнали однією з найперспективніших на всесвітньому конкурсі екологічних стартапів [email protected], який відбувся у Німеччині.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло