Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
ICU спрямує $1 млн на розвиток Київської школи економіки

ICU спрямує $1 млн на розвиток Київської школи економіки

За п'ять років кількість студентів зросла вдесятеро

ICU спрямує $1 млн на розвиток Київської школи економіки
Фото: pixabay.com

Група ICU спрямує $1 млн на розвиток Київської школи економіки (КШЕ, KSE) у рамках продовження програми з підтримки освіти в Україні. Про це повідомила ICU.

«Школа покликана стати інтелектуальною основою для сильної та інноваційної економіки України, і на створення такої основи нам важливо спрямовувати кошти. Ми це робимо вже п'ять років і бачимо наочний результат зусиль ВНЗ – кількість студентів зросла вдесятеро, а перелік навчальних програм покриває практично всі течії розвитку сучасної економічної думки», – наводить прес-служба слова засновника ICU та співголови Ради директорів KSE Макара Пасенюка.

Група ICU – фінансова група, заснована у 2006 році фахівцями з ING, що надає брокерські послуги, послуги з управління активами та приватним акціонерним капіталом, а також займається венчурними інвестиціями. Група спеціалізується на ринках Центральної та Східної Європи.

За даними групи, під її управлінням перебувають активи в розмірі понад $500 млн. ICU уточнює, що учасниками її інвестиційних та пенсійних фондів є понад 117 000 учасників.

Засновники ICU – Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті