Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Путін прийняв пропозицію Байдена виступити на кліматичному саміті

Путін прийняв пропозицію Байдена виступити на кліматичному саміті

Зустріч відбудеться у форматі відеоконференції

Путін прийняв пропозицію Байдена виступити на кліматичному саміті
фото Pixaby

Президент РФ Владімір Путін 22 квітня виступить на саміті з питань клімату в форматі відеоконференції, повідомляє Інтерфакс з посиланням на прес-службу Кремля.

«Путін викладе підходи Росії в контексті налагодження широкої міжнародної співпраці, спрямованої на подолання негативних наслідків глобальної зміни клімату», – йдеться в повідомленні.

Президент США Джо Байден запропонував організувати саміт для обговорення проблем клімату 22-23 квітня в форматі відеоконференції. У Вашингтоні повідомили, що Байден запросив на саміт 40 світових лідерів, в тому числі Путіна та лідера Китаю Сі Цзіньпіна.

18 квітня в Кремлі заявили, що рішення про участь Путіна в кліматичному саміті буде прийматися після того, як стануть відомі всі деталі заходу.

«На жаль, відповіді на ці питання ми почали отримувати тільки в останні дні, і нам потрібно їх ретельно проаналізувати перед тим, як буде прийнято рішення про участь президента», – сказав тоді прес-секретар президента Дмитро Пєсков.

Зокрема, за його словами, Москві «треба проаналізувати спочатку вступні про те, як він буде проходити, хто буде виступати, як, в якій черговості, що буде вважатися підсумком, хто буде головувати».

Росія і США в березні відновили двосторонню взаємодію з питань клімату. Експерти вважають, що кліматичний і зелений треки залишаються одними з небагатьох перспективних каналів взаємодії між двома країнами в складних зовнішньополітичних умовах.

Раніше стало відомо, що найближчим часом зустрічі Байдена з Путіним у «третій» країні не відбудеться.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті