Захворіло у світі
163,728,900
Померло у світі
3,393,648
Вилікувалось у світі
143,374,060
Захворіло в Україні
2,156,000
Померло в Україні
48,184
Вилікувалось в Україні
1,864,593
BlaBlaCar купив українську хмарну платформу Octobus

BlaBlaCar купив українську хмарну платформу Octobus

BlaBlaCar закрив новий раунд фінансування, під час якого залучив $115 млн

BlaBlaCar купив українську хмарну платформу Octobus
фото DR

Французький сервіс для автодорожніх поїздок BlaBlaCar залучив $115 млн фінансування при оцінці в $2 млрд. Як розповіли виданню AIN.UA в компанії, у рамках раунду BlaBlaCar повідомила про придбання української Octobus – хмарної платформи

Раунд очолив один з попередніх інвесторів – шведський VNV Global. Також у фінансуванні участь взяли фонд Otiva J / F і FMZ Ventures.

В компанії зазначили, що покупка Octobus дозволить ефективно розвивати автобусні перевезення, прискорити цифровізацію цього ринку в Україні і масштабувати його в країни, де присутня BlaBlaCar.

Окрім того, ця угода розширить можливості BlaBlaCar. У сервісу автобусних перевезень, який планує запустити компанія, з'явиться сайт, мобільний додаток для онлайн-продажів, кол-центр для продажів телефоном, а також мобільний додаток для водіїв і персоналу.

«Разом з сильною і талановитою командою Octobus, ми запропонуємо перевізникам технологію, за допомогою якої вони зможуть забезпечити оптимальну онлайн присутність, оптимізувати свої бізнес-процеси, зосередившись на ключових завданнях свого бізнесу, якість надаваних послуг для пасажирів і, як наслідок, підвищенню продажів », – прокоментував угоду Олексій Лазоренко, генеральний директор BlaBlaCar в Україні.

Існуючі партнери BlaBlaCar зможуть користуватися сервісом безкоштовно.

Нагадаємо: раніше цього місяця  BlaBlaCar оголосив, що запустить в Україні великий інжиніринговий хаб. Також до кінця 2021 року компанія планує збільшити кількість технічних фахівців до 50 осіб. 

На початку 2020 року Blablacar перестав працювати в Криму. Причиною цьому стали європейські санкції.

Як повідомлялось, у грудні сервіс BlaBlaCar оголосив про завершення операції з придбання Busfor – найбільшого дистриб'ютора онлайн-квитків на автобуси в Центральній і Східній Європі. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті