Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
UDP побудує торгово-офісний центр на території колишнього заводу «Арсенал»

UDP побудує торгово-офісний центр на території колишнього заводу «Арсенал»

Інвестиції у проєкт становитимуть близько $70 млн

UDP побудує торгово-офісний центр на території колишнього заводу «Арсенал»
Процес ревіталізації корпусів заводу «Арсенал»
Фото: nashkiev.ua

UDP разом із партнерами (зокрема – компанією A Development) бере участь у переобладнанні промислової зони в центрі міста (на території колишнього заводу «Арсенал»). Про це повідомляється у матеріалі Mind «Інтуїція чи тверезий розрахунок: навіщо Василеві Хмельницькому торгово-офісний центр на «Арсенальній».

Зазначається, що компанія займається реставрацією історичних об'єктів київської фортеці та бере участь у ревіталізації покинутих індустріальних просторів радянського періоду, зокрема корпусу №59 по вул. Московській, 8.

Цей проєкт розроблено за участі європейського архітектурного бюро й передбачає будівництво торгово-офісного центру загальною площею близько 57 000 кв. м. Інвестиції в нього становитимуть близько $70 млн, введення в експлуатацію заплановано на 2023 рік.

Також у матеріалі, з посиланням на анонімні джерела,  повідомляється, що Василь Хмельницький, власник компанії UDP виставив на продаж ділянку поблизу Біличанського лісу в Києво-Святошинському районі, у 2,5 км від Окружної дороги, де він колись планував побудувати сучасне наукове містечко Bionic Hill, проте проєкт не зазнав успіху.

«Зараз цю ділянку, за словами двох девелоперів, які побажали зберегти анонімність, виставлено на продаж», – йдеться у матеріалі.

Нагадаємо: Василь Хмельницький веде переговори про продаж своїх 65% акцій у компанії UDP.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті