Visa вийде на нульовий рівень викидів вуглецю до 2040 року

Visa вийде на нульовий рівень викидів вуглецю до 2040 року

Це на десять років раніше за цілі, задекларовані в Паризькій кліматичній угоді

Visa вийде на нульовий рівень викидів вуглецю до 2040 року
фото Shutterstock

Світовий лідер у сфері платежів Visa планує вийти на нульовий рівень викидів вуглецю до 2040 року. Компанія вже добилася повної вуглецевої нейтральності бізнес-процесів у 2020 році. Visa також планує стати компанією, що сприятливо впливає на кліматичну ситуацію в світі за допомогою нових партнерств та екологічних ініціатив, йдеться в опублікованому на офіційному сайті прес-релізі.

Щоб досягти нульового рівня викидів до 2040 року, Visa недавно зробила ряд кроків. Компанія стала учасником заснованої Amazon і Global Optimism ініціативи Climate Pledge, членом програми Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) Climate Business Network.

Взяті Visa зобов'язання відповідають новим міжнародним стандартам і припускають спільну роботу компанії з постачальниками для скорочення значної частини викидів парникових газів, пов'язаних з придбаними компанією товарами і послугами. Крім того, Visa зобов'язалася в рамках ініціативи Science Based Target встановити науково обґрунтований цільовий показник на рівні 1,5 градуса Цельсія.

 Нові зобов'язання Visa і перехід у 2020 році на 100%-ве використання відновлюваної електроенергії значно зміцнюють лідируючі позиції компанії в галузі сталого розвитку.

Також Visa оголосила про початок співпраці з Кембриджським інститутом лідерства в сфері екологічних ініціатив. Пперші результати спільної роботи стануть відомі влітку 2021 року.

Співпраця з Кембриджським інститутом лідерства в галузі сталого розвитку включає:

Партнерства для створення платіжних карт з екологічних матеріалів.

Глобальні ініціативи на підтримку екологічно-відповідальної поведінки, наприклад, в сфері мобільності та подорожей.

Збір і аналіз даних для кращого розуміння стимулів і бар'єрів споживачів на шляху до екологічного споживання.

Використання можливостей бренду Visa для стимулювання переходу мільйонів споживачів до екологічного способу життя.

Як повідомлялося, Visa та Moneyveo оголосили про стратегічне партнерство.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло