Державну інспекцію архітектури та містобудування очолить Семен Кривонос

Державну інспекцію архітектури та містобудування очолить Семен Кривонос

Кілька років тому Кривонос переміг у конкурсі на посаду директора Одеського теруправління НАБУ, проте, не обійняв цю посаду

Державну інспекцію архітектури та містобудування очолить Семен Кривонос
фото: odesa.depo.ua

Кабінет міністрів на засіданні 28 квітня ухвалив призначення Кривоноса Семена Юрійовича на посаду голови Державної інспекції архітектури та містобудування (ДІАМ). Діяльність ДІАМ координує міністерство розвитку громад та територій. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан у своєму телеграм-каналі.

Семен Кривонос уродженець Маріуполя. У 2005 році закінчив Національний аграрний університет. Через два роки він отримав посаду в управлінні сім'ї, молоді та спорту Голосіївської РДА столиці. З кінця 2011 по квітень 2014 року був начальником відділу держреєстрації прав на нерухоме майно Обухівського міськрайонного управління юстиції. У 2015 – 2016 роках він обіймав посаду першого заступника керівника одеської митниці ДФС України.

У 2016 році Кривонос переміг у конкурсі на посаду директора Одеського теруправління НАБУ, проте, не обійняв цю посаду, ймовірно, через численні скандали навколо його призначення. У декларації Кривоноса вказано, що у 2019 – 2020 роках він був в. о. директора держпідприємства «Племінний завод «Плосківський». 

Нагадаємо: у березні 2020 року Кабмін ліквідував Державну архітектурно-будівельну інспекцію (ДАБІ) України та створив три нові центральні органи виконавчої влади: Державну інспекцію містобудування України, Державне агентство з технічного регулювання у містобудуванні України та Державну сервісну службу містобудування України.

23 грудня 2020 року уряд ухвалив постанову про створення Державної інспекції архітектури та містобудування України, а також ліквідацію Державної інспекції містобудування та Державної сервісної служби містобудування.

Раніше Mind розповідав про річницю «ліквідації» ДАБІ. Куди прямує реформа та що їй заважає.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло