Енергокомітет ВР підтримав кандидатуру Галущенка на пост міністра енергетики

Енергокомітет ВР підтримав кандидатуру Галущенка на пост міністра енергетики

Голова комітету Андрій Герус не став оприлюднювати свою позицію

Енергокомітет ВР підтримав кандидатуру Галущенка на пост міністра енергетики
Віцепрезидент НАЕК "Енергоатом" Герман Галущенко
Фото: ukrinform.ua

Комітет Верховної Ради (ВРУ) з питань енергетики та житлово-комунальних послуг підтримав призначення віцепрезидента НАЕК «Енергоатом» Германа Галущенка міністром енергетики. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Зазначається, що відповідне рішення ухвалили на засіданні комітету 28 квітня більшістю голосів. Водночас голова комітету Андрій Герус не став оприлюднювати свою позицію.

«Моє слово нічого не вирішує, дожилися до цієї ситуації. Тому я вітаю вас. Ви отримали підтримку комітету, рішення якого – рекомендувати схвалити вашу кандидатуру в залі завтра», – сказав він Галущенкові.

Раніше Mind повідомляв, що парламентська фракція «Слуга народу» збирає підписи під поданням про призначення віцепрезидента держпідприємства «Енергоатом» Германа Галущенко на посаду міністра енергетики України.

28 квітня Кабмін звільнив Андрія Коболєва з посади голови правління НАК «Нафтогаз України» та призначив на його місце в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка. Тимчасовим виконувачем обов’язків Міністра енергетики назначили заступника міністра енергетики Юрія Бойка.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті