StarLightMedia відкликає права на ретрансляцію своїх телеканалів у «Ланет»

StarLightMedia відкликає права на ретрансляцію своїх телеканалів у «Ланет»

Медіагрупа пояснила це «істотним порушенням договору» з боку провайдера

StarLightMedia відкликає права на ретрансляцію своїх телеканалів у 	«Ланет»
Фото: pexels.com

Медіагрупа StarLightMedia відкликає права на ретрансляцію телеканалів ICTV, СТБ, «Новий канал», ICTV Ukraine, «ОЦЕ», М1 та М2 у ТБ-провайдера «Ланет» через порушення договору провайдером. Про це повідомляє «Детектор медіа».

StarLightMedia вважає, що змушена негайно відмовитися від субліцензійного договору, додатків до нього та припинити дії субліцензії в односторонньому порядку.

Керівник дивізіону PayTV&Digital StarLightMedia Микола Фаєнгольд зазначив, що медіагрупа зафіксувала «істотні порушення» договору з боку «Ланет» навіть під час їхнього конфлікту.

Він додав, що StarLightMedia готова продовжити переговори щодо ретрансляції її телеканалів на територію Сєверодонецька Луганської області. Умови будуть такими ж, як і з іншими провайдерами, однак з урахуванням особливостей відносин, що склалися.

«Більше того як відповідальний бізнес, на період переговорів, ми не пред’являтимемо претензій у разі продовження ретрансляції наших телеканалів для абонентів Сєвєродонецька», – повідомив Фаєнгольд.

Раніше медіагрупи по черзі повідомили провайдеру «Ланет» про дострокове розірвання договору без пояснення причин. У відповідь провайдер і профільна асоціація ІнАУ звинуватили МГ у картельній змові та направили заяви до АМКУ, РНБО та президенту.

АМКУ рекомендував медіагрупам не розривати одночасно договори з провайдерами, оскільки комітет може кваліфікувати таку поведінку медіагруп як антиконкурентні узгоджені дії.

Mind у матеріалі «Ланет» vs медіагрупи: 5 сценаріїв завершення «війни» писав, що АМКУ може оштрафувати медіагрупи за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті