The Honest Company Джесіки Альби провела IPO з капіталізацією $1,45 млрд

The Honest Company Джесіки Альби провела IPO з капіталізацією $1,45 млрд

Компанія, яка продає підгузники і косметику за підпискою, планувала оцінку вище - в $1,5 млрд

The Honest Company Джесіки Альби провела IPO з капіталізацією $1,45 млрд
фото DR

Американська компанія The Honest Company, яка торгує товарами для дітей та догляду за собою, провела первинне розміщення акцій на біржі (IPO). Співзасновниця The Honest Company – актриса Джесіка Альба.

The Honest Company залучила в ході IPO $413 млн, ринкова вартість склала близько $1,45 млрд, пише vc.ru з посиланням на заяву компанії. Загалом компанія і її акціонери продали близько 25,8 млн акцій за ціною в $16 за штуку.

Оцінка компанії виявилася трохи нижчою за заплановану оцінку в $1,5 млрд. Вона також нижча за оцінку, в яку інвестори оцінили The Honest Company в 2015 році – $1,7 млрд. Тоді вона вперше стала «єдинорогом».

Джессіка Альба володіє 5,65 млн акцій компанії, які вона не продавала в ході розміщення. Її частка оцінюється в $90 млн, пише Bloomberg. Акції компанії почнуть торгуватися на Nasdaq 5 травня під тікером HNST.

Виручка компанії в 2020 році зросла на 28% і склала більше $300 млн проти $235,6 млн роком раніше. Близько 55% продажів припало на власний онлайн-магазин. Збиток склав $14,5 млн – в 2019 році він становив $31,1 млн.

Заснована в 2011 році The Honest Company Джесіки Альби, Брайана Лі, Крістофера Гевігана і Шона Кейна продає товари для дітей і косметику для догляду за собою. Forbes визнавав The Honest Company одним з піонерів моделі продажу товарів за підпискою.

Нагадаємо, раніше The Honest Company актриси Джесіки Альби подала заявку на IPO.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті