Clubhouse почне платити авторам - 50 аудіошоу отримуватимуть по $5000

Clubhouse почне платити авторам - 50 аудіошоу отримуватимуть по $5000

Виплати в рамках програми підтримки вони отримуватимуть протягом трьох місяців

Clubhouse почне платити авторам - 50 аудіошоу отримуватимуть по $5000
фото DR

Голосова соцмережа Clubhouse відібрала перших фіналістів своєї програми підтримки для творців контенту Clubhouse Creator First і профінансує 50 проектів, пише vc.ru з посиланням на The Verge.

Кожен учасник буде отримувати від соцмережі по $5000 протягом трьох місяців, а також обладнання і творчу підтримку в створенні продукту. Якщо пілоти виявляться вдалими, Clubhouse може продовжити співпрацю.

Clubhouse заявила, що не отримає прав на аудіошоу. Мета програми – «підтримати нові голоси і розкрити їх творчий потенціал».

Соцмережа набрала популярність наприкінці січня, але вже в лютому кількість завантажень додатка стала знижуватися. За даними аналітичної компанії AppMagic, пік завантажень у світі припав на 14 лютого – 446 000, а вже 27 лютого – лише 335 000.

У квітні запущена в 2020 році соцмережа залучила інвестиції від Andreessen Horowitz, Tiger Global і DST Global. Тоді в Clubhouse говорили, що планують направити гроші в тому числі на програми, що дозволяють творцям контенту заробляти гроші. За словами джерел Reuters, інвестори могли оцінити компанію в $4 млрд.

Програми підтримки авторів існують і в інших соцмережах. Наприклад, влітку 2020 року в TikTok повідомляли про плани виділити на підтримку блогерів в різних країнах понад $2 млрд в найближчі три роки.

Нагадаємо, Цукерберг підтвердив запуск у Facebook подкастів, аудіокімнат та інших голосових функцій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті