Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
ЄС може заборонити розрахунки готівкою на суму понад 10 000 євро

ЄС може заборонити розрахунки готівкою на суму понад 10 000 євро

Заборону введуть в рамках боротьби з відмиванням коштів, отриманих злочинним шляхом

ЄС може заборонити розрахунки готівкою на суму понад 10 000 євро
Фото: unsplash.com

Європейська комісія має намір заборонити готівкові розрахунки на суму понад 10 000 євро в рамках боротьби з відмиванням коштів, отриманих злочинним шляхом. Про це повідомила комісарка Європейського союзу (ЄС) з питань фінансових послуг Майред Макгіннесс в інтерв'ю німецькому виданню Süddeutschen Zeitung, передає DW.

«Ми говоримо про верхню межу в 10 000 євро. Доволі важко носити таку суму при собі готівкою. Більшість людей так не робить», – пояснила Макгіннесс.

Припис про обмеження суми готівкових розрахунків є серед пропозицій зі зміни законодавства про боротьбу з відмиванням коштів, які Єврокомісія планує представити у липні.

За словами Макгіннесс, вона планує створити європейське відомство для боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму, заручившись підтримкою держав-членів ЄС. Цей орган повинен мати вагомі повноваження та напряму здійснювати нагляд за політикою боротьби з відмиванням коштів певних великих банків.

Зазначається, про плани щодо створення нового регулятора та підготовку єдиних для усіх членів ЄС правил у боротьбі з відмиванням коштів Єврокомісія заявляла ще рік тому.

Нагадаємо: Єврокомісія посилить захист європейських компаній від недобросовісної конкуренції з боку фірм з Китаю та інших країн, які отримують субсидії від держави.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті