Продажі Tesla в Китаї обвалились на 27% у квітні

Продажі Tesla в Китаї обвалились на 27% у квітні

У березні продажі американського автовиробника в КНР були рекордними

Продажі Tesla в Китаї обвалились на 27% у квітні
фото www.flickr.com/photos/skynoir/33667727464

Американська компанія з виробництва електрокарів Tesla продала 25 845 автомобілів китайського виробництва в квітні, що на 27% менше, ніж в березні (35 478 авто). Про це свідчать дані, опубліковані Китайською асоціацією легкових автомобілів, передає CNBC.

У квітні Tesla експортувала 14 174 авто зі свого заводу в Шанхаї. Асоціація не розкрила дані про експорт автовиробника за березень.

За даними асоціації, падіння продажів Tesla відбулося на тлі загального падіння у квітні на 12% в місячному вираженні легкових електрокарів та гібридів в КНР.

Китайський автовиробник BYD з провінції Гуандун, якого підтримує американський мільярдер Уоррен Баффет, у квітні впритул наблизився до Tesla. Асоціація легкових автомобілів повідомила, що BYD продала 25 450 електрокарів та гібридів у квітні, що на 6,5% більше в порівнянні з 23 906 в березні.

Телеканал зазначає, що деякі представники китайської автомобільної промисловості ставлять під сумнів точність даних асоціації.

Tesla не розкриває щомісячні поставки по країнах. За даними автовиробника, в І кварталі компанія поставила по всьому світу 184 800 автомобілів.

Обсяг продажів Tesla в КНР за перші три місяці року склав $3 млрд, що становить 29% світових продажів за цей період.

Нагадаємо: у березні Tesla збільшили продажі в Китаї до рекорду.

Як повідомлялось, днями агентство Reuters дізналось, що Tesla відмовилася від планів з придбання землі для розширення свого заводу в Шанхаї і перетворення його в глобальний експортний центр через невизначеність, викликану напруженими відносинами між США і Китаєм.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло