Кабмін затвердив зміни до Податкового кодексу

Кабмін затвердив зміни до Податкового кодексу

Зміни сприятимуть додатковим надходженням на суму 60 млрд грн

Кабмін затвердив зміни до Податкового кодексу
Фото: kmu.gov.ua

Уряд схвалив проєкт закону, яким вносяться зміни до Податкового кодексу, спрямовані на збалансування бюджетних надходжень. Про це повідомила пресслужба Міністерства фінансів.

Припускають, що прийняття й реалізація положень законопроєкту сприятиме додатковим надходженням до бюджету в розмірі понад 60 млрд грн на рік.

«Досягти цього ми плануємо шляхом: протидії схемам з ухилення від оподаткування, створення прозорого конкурентного середовища, підвищення ефективності використання економічних ресурсів країни», – пояснив міністр фінансів Сергій Марченко.

Згідно з документом, передбачається перенесення сплати 5% акцизного податку з максимальної роздрібної ціни тютюнових виробів на виробників та імпортерів, обмеження бюджетного відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) для посередників з продажу споживчих товарів.

Зазначається, що зміни також спрямовані на введення мінімального податкового зобов'язання з 1 га товарних сільськогосподарських земель (4,5% нормативно-грошової оцінки).

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада ухвалила поправки до Податкового кодексу (законопроєкт №3761) та зміни до Митного кодексу (№3762), необхідні для імплементації закону про підтримку великих інвестпроєктів («закон про інвестнянь»). 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло