Прокуратура прийшла з обшуками в «Київський Метрополітен»

Прокуратура прийшла з обшуками в «Київський Метрополітен»

Провадження розпочате через ухилення від сплати податків під час метро у житловому масиві «Виноградар»

Прокуратура прийшла з обшуками в «Київський Метрополітен»
Банер з проєктом нової станції метро на житловий масив «Виноградар» у Києві, 20 червня 2019 р.
Фото: Синиця Олександр/УНІАН

Київська міська прокуратура спільно з ГУ ДФС у м. Києві проводить обшуки в офісному приміщенні КП «Київський Метрополітен» в межах кримінального провадження, розпочатого за фактом умисного ухилення від сплати податків під час проведення робіт з будівництва Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив «Виноградар» у м. Києві. Про це повідомляється у телеграм-каналі прокуратури.

«Службові особи ПАТ «Київметробуд» на замовлення генпідрядника КП «Київський Метрополітен» упродовж 2020 року здійснювали роботи по будівництву Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив «Виноградар» у м. Києві», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що при цьому ПАТ «Київметробуд» замовляло роботи по ремонту устаткування у товариства, яке отримані від комунального підприємства кошти перераховувало на рахунки підприємств з ознаками фіктивності. Сума збитків, за попередніми даними, становить близько 9 млн грн.

Крім того, ПАТ «Київметробуд» здавало в оренду афілійованому підприємству власні виробничі потужності, на яких фактично самим комунальним підприємством виготовлялись залізобетонні конструкції, а бюджетні кошті перераховувались на афілійоване підприємство.

12 травня прокуратура проводила обшуки в «Спецжитлофонді»«Київавтодорі» та у «Київміськсвітлі».

Раніше повідомлялося, що чиновник «Київзеленбуду» присвоїв 10 млн грн, виділених на реконструкцію парку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті