У «Дії» з'явився ряд нових послуг

У «Дії» з'явився ряд нових послуг

Другий етап Bug Bounty додатку «Дія» розпочнеться у червні 2021 року та триватиме 6 місяців

У «Дії» з'явився ряд нових послуг
фото: go.diia.app

У «Дії» з'явилися нові послуги. Зокрема, автоматична реєстрація ФОП, подача декларацій, сплата податків та електронний підпис у смартфоні. Другий етап Bug Bounty додатку «Дія» розпочнеться у червні 2021 року та триватиме 6 місяців. Про це повідомляє видання AIN.UA з посиланням на Diia Summit 2.0.

Згідно з повідомленням, відтепер у «Дії» можна:

  • Змінити місце реєстрації онлайн. Для цього потрібна ID-карта та онлайн-підтвердження власника житла. Заповнення заявки має займати не більше 10-15 хвилин.
  • Зареєструвати право власності.
  • Автоматично зареєструвати ФОП. Раніше повідомлялося, що експериментальний проєкт щодо здійснення державної реєстрації ФОП в автоматичному режимі без участі держреєстратора проводитиметься протягом двох років.
  • Сплатити податки та подати декларацію. Крім того, Мінфін заявив про спрощення процесу подання декларацій: замість тридцяти полів, потрібно буде заповнити чотири та внести суму доходу для розрахунку Єдиного податку.
  • Сплатити адміністративні збори онлайн через додаток.
  • Подати заявку на заміну водійських прав через портал «Дія».
  • Подати петицію.
  • Автоматично зареєструвати декларацію про початок будівництва та отримати будівельний паспорт.
  • Подати заявку на отримання пільгової іпотеки для внутрішньо переміщених осіб (ВПО).
  • Отримати виписані патрульними поліцейськими штрафи. Крім того, система сповістить про нові та недоплачені штрафи.

Також зазначається, що у додатку з'являться «Дія.Підпис» (електронний підпис через додаток «Дія»), NFC-авторизація (приклавши ID-карту до смартфона, користувач отримає всі свої документи у «Дії» та згенерований електронний підпис). Крім того, було додано статичний QR-код і можливість переглянути історію шерингу документів.

Також під час Diia Summit 2.0 анонсовано проведення нового етапу додатків Bug Bounty «Дія». Відкритий конкурс розпочнеться у червні 2021 року та триватиме 6 місяців. Призовий фонд – 1 000 000 грн. Цього разу до Bug Bounty зможе долучитися кожен бажаючий, незалежно від досвіду чи кваліфікації.

Нагадаємо: Кабмін планує запустити експериментальний проєкт з видачі ліцензій в електронній формі через портал «Дія». Згідно з пояснювальною запискою до постанови, для участі в експерименті обрали 10 найбільш поширених ліцензій. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті