У «Дії» з'явився ряд нових послуг
Другий етап Bug Bounty додатку «Дія» розпочнеться у червні 2021 року та триватиме 6 місяців

У «Дії» з'явилися нові послуги. Зокрема, автоматична реєстрація ФОП, подача декларацій, сплата податків та електронний підпис у смартфоні. Другий етап Bug Bounty додатку «Дія» розпочнеться у червні 2021 року та триватиме 6 місяців. Про це повідомляє видання AIN.UA з посиланням на Diia Summit 2.0.
Згідно з повідомленням, відтепер у «Дії» можна:
- Змінити місце реєстрації онлайн. Для цього потрібна ID-карта та онлайн-підтвердження власника житла. Заповнення заявки має займати не більше 10-15 хвилин.
- Зареєструвати право власності.
- Автоматично зареєструвати ФОП. Раніше повідомлялося, що експериментальний проєкт щодо здійснення державної реєстрації ФОП в автоматичному режимі без участі держреєстратора проводитиметься протягом двох років.
- Сплатити податки та подати декларацію. Крім того, Мінфін заявив про спрощення процесу подання декларацій: замість тридцяти полів, потрібно буде заповнити чотири та внести суму доходу для розрахунку Єдиного податку.
- Сплатити адміністративні збори онлайн через додаток.
- Подати заявку на заміну водійських прав через портал «Дія».
- Подати петицію.
- Автоматично зареєструвати декларацію про початок будівництва та отримати будівельний паспорт.
- Подати заявку на отримання пільгової іпотеки для внутрішньо переміщених осіб (ВПО).
- Отримати виписані патрульними поліцейськими штрафи. Крім того, система сповістить про нові та недоплачені штрафи.
Також зазначається, що у додатку з'являться «Дія.Підпис» (електронний підпис через додаток «Дія»), NFC-авторизація (приклавши ID-карту до смартфона, користувач отримає всі свої документи у «Дії» та згенерований електронний підпис). Крім того, було додано статичний QR-код і можливість переглянути історію шерингу документів.
Також під час Diia Summit 2.0 анонсовано проведення нового етапу додатків Bug Bounty «Дія». Відкритий конкурс розпочнеться у червні 2021 року та триватиме 6 місяців. Призовий фонд – 1 000 000 грн. Цього разу до Bug Bounty зможе долучитися кожен бажаючий, незалежно від досвіду чи кваліфікації.
Нагадаємо: Кабмін планує запустити експериментальний проєкт з видачі ліцензій в електронній формі через портал «Дія». Згідно з пояснювальною запискою до постанови, для участі в експерименті обрали 10 найбільш поширених ліцензій.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].