Метінвест Діджитал отримав статус золотого партнера компанії Micro Focus
Pekлama

Метінвест Діджитал отримав статус золотого партнера компанії Micro Focus

Отриманий статус свідчить про високий рівень компетенцій технічних експертів компанії з впровадження комплексних рішень для автоматизації управління ІТ-сервісами та ІТ-процесами за технологіями Micro Focus

Этот материал также доступен на русском языке This material is also available in English
Метінвест Діджитал отримав статус золотого партнера компанії Micro Focus

Метінвест Діджитал, центр ІТ-експертизи Групи Метінвест, отримав статус золотого партнера Micro Focus, одного з найбільших світових розробників програмного забезпечення, за напрямом IT Operations Management в рамках програми Micro Focus Reseller Partner Program.

Micro Focus – це глобальна компанія-виробник програмного забезпечення, що має 40-річний досвід у постачанні та підтримці корпоративних програмних рішень, які допомагають організаціям швидше та з меншим ризиком впроваджувати інновації. Інноваційні рішення вендора дозволяють створювати, експлуатувати та захищати програми та ІТ-системи, що відповідають викликам цифрової епохи.

Розвиток партнерської екосистеми з глобальними вендорами та внутрішньої експертизи по їх технологіях є одним зі стратегічних векторів бізнес-моделі Метінвест Діджитал. Отриманий статус свідчить про високий рівень компетенцій технічних експертів компанії з впровадження комплексних рішень для автоматизації управління ІТ-сервісами та ІТ-процесами за технологіями Micro Focus. Окрім цього, він надає можливість виступати у якості реселера та інтегратора програмних рішень за напрямом Service Management Automation портфелю IT Operations Management.

Безперебійність виробничих та бізнес-процесів сучасних підприємств все більше залежить від забезпечення надійної роботи корпоративних ІТ-систем та технологій. Ефективне управління ІТ-сервісами є однією з пріоритетних задач для ІТ-функцій компаній незалежно від розміру та галузі. Метінвест Діджитал має досвід впровадження комплексної та масштабної системи автоматизації ІТ(та інших процесів – HR, Legal) і підтримки користувачів на платформі Micro Focus Service Manager в рамках Групи Метінвест. Впроваджене рішення дозволило інтегрувати та зібрати на єдиній платформі інформацію щодо усіх 1075 ІТ-сервісів, які надає компанія. Окрім цього, його реалізація забезпечила прозорий процес управління й моніторингу звернень користувачів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло