ОЕСР покращила прогноз розвитку світової економіки

ОЕСР покращила прогноз розвитку світової економіки

Очікування стали більш оптимістичними, ніж у березні

ОЕСР покращила прогноз розвитку світової економіки
фото Shutterstock

За підсумками 2021 року світова економіка виросте на 5,8%, економіка Німеччини – на 3,3%, вважають експерти Організації економічного співробітництва і розвитку, передає Deutsche Welle.

Таким чином ОЕСР знову покращила прогноз розвитку світової економіки. Очікуваний показник на 0,2 процентних пункти вищий, ніж прогнозувалося в березні.

У 2022 році зростання світової економіки складе 4,4% – на 0,4 відсоткових пункти більше, ніж вказувалося в березневому прогнозі.

Для Німеччини ОЕСР прогнозує 3,3%-ве економічне зростання за підсумками поточного року (на 0,3 відсотки більше, ніж організація очікувала в березні).

Оптимістичний прогноз розвитку світової економічної кон'юнктури організація опублікувала разом із закликом до урядів охопити вакцинацією від коронавірусу всі країни світу і якомога швидше. Це необхідно, «щоб врятувати життя, гарантувати доходи і обмежити негативні наслідки заходів інфекційної захисту», вказується далі. На думку експертів ОЕСР, необхідні більш відчутні зусилля міжнародної спільноти, щоб забезпечити країни з низькими доходами необхідними ресурсами для вакцинації населення.

Для того, щоб впоратися з проблемами, що виникли в ході пандемії, слід ділитися знаннями, а також медичними та фінансовими ресурсами, і уникати торгових обмежень, перш за все, для медичних товарів, підкреслила організація.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що економіка України відновлюється після кризи, викликаної пандемією коронавірусу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло