Shell задумалась над продажем свого найбільшого нафтового родовища в США

Shell задумалась над продажем свого найбільшого нафтового родовища в США

Продаж може принести нафтогазовому гіганту до $10 млрд

Shell задумалась над продажем свого найбільшого нафтового родовища в США
фото www.flickr.com/photos/bassplayerkeithhall/8222984356

Нафтогазовий гігант Royal Dutch Shell переглядає свої активи в найбільшому нафтовому родовищі в США, і, за даними Bloomberg, можливий продаж може принести до $10 млрд.

Потенційний продаж може включати всі 260 000 акрів Shell в Пермському басейні.

Нафтогазовий гігант знаходиться під тиском, щоб прискорити скорочення викидів вуглецю після того, як минулого місяця суд першої інстанції Гааги визнав, що Royal Dutch Shell несе часткову відповідальність за зміну клімату, і зобов'язав її скоротити обсяг шкідливих викидів на 45% до 2030 року, відштовхуючись від рівня 2019 року.

Наказ про швидше і радикальніше скорочення викидів, ймовірно, матиме далекосяжні наслідки для сектора, пише агентство.

Як відомо, позов проти Shell подали у квітні 2019 року сім груп активістів, в тому числі «Друзі Землі» (Friends of the Earth) та Greenpeace, від імені 17 200 громадян Нідерландів. Активісти обвинуватили Shell у тому, що бізнес-модель компанії «ставить під загрозу права і життя людини», створюючи загрозу цілям, викладеним в Паризькій угоді.

Роджер Кокс, адвокат екологічних активістів, які беруть участь в цій справі, заявив, що це рішення стало «поворотним моментом в історії» і може мати серйозні наслідки для інших великих забруднювачів.

Shell заявила, що не чекатиме результату апеляції і підкориться рішенню суду Гааги про прискорене зниження викидів. Однак головний виконавчий директор компанії Бен ван Берден наголосив, що того, чого чекають від цього рішення екоактивісти, воно все одно не дасть.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло