Співзасновник Pink Floyd відмовив Цукербергу у використанні пісні «Another brick in the wall 2»

Співзасновник Pink Floyd відмовив Цукербергу у використанні пісні «Another brick in the wall 2»

Компанія хотіла використати її для просування Instagram

Співзасновник Pink Floyd відмовив Цукербергу у використанні пісні «Another brick in the wall 2»
Роджер Уотерс
скрін-шот

Співзасновник Pink Floyd Роджер Уотерс, виступаючи на форумі на підтримку засновника Wikileaks Джуліана Ассанжа, показав запит від Facebook, який прийшов на його е-мейл.

За словами музиканта, компанія захотіла придбати право на використання пісні Another Brick in the Wall II в проекті для просування Instagram, який належить Facebook, пише TJournal.

«Я тримаю лист Марка Цукерберга, в якому вказана величезна сума грошей. І моя відповідь: «Іди до біса! Нізащо!» – заявив Роджер Уотерс.

«Це підступний крок до володіння абсолютно всім. Ті, у кого є якась влада, а у мене вона трохи є, що стосується використання моїх пісень... я не буду брати участь в цьому лайні», – сказав музикант.

Уотерс зачитав фрагмент листа від Facebook: «Ми дякуємо вам за розгляд цієї пропозиції. Ми вважаємо, що головна тема вашої пісні вкрай важлива і сьогодні».

Музикант зазначив, що Цукерберг хоче зробити свої соцмережі «ще потужнішими і впливовішими», щоб і далі «цензурувати всіх в цій кімнаті і не допускати того, щоб новини про Джуліана Ассанжа ставали надбанням широкої громадськості».

Британський суд не дозволив екстрадувати Джуліана Ассанжа в США, де його звинувачують в шпигунстві. Суддя вказала на ризик того, що Ассанж може накласти на себе руки.

У США Ассанж звинувачується в шпигунстві і зламі урядових комп'ютерів. У 2010 році WikiLeaks опублікував тисячі документів, в числі яких були військові доповіді про війну в Афганістані та Іраку, а також повідомлення дипломатів. У 2012 році Ассанж отримав політичний притулок у посольстві Еквадору в Лондоні, проте в минулому році втратив особливий статус і був заарештований.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло