Цьогоріч надходження до держбюджету від приватизації мають бути вчетверо більшими, ніж торік – Кирило Тимошенко
Щороку зростають ціни та кількість аукціонів у межах «Малої приватизації» завдяки чому заробіток держави на продажу об'єктів збільшується

Цьогоріч надходження до державного бюджету від приватизації мають бути вчетверо більшими, ніж торік. Про це заявив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко під час виступу на всеукраїнському форумі «Україна 30. Економіка без олігархів», передає «Інтерфакс».
«У 2018 році зростання доходів від приватизації становило 1,2%, у 2019 – 3,1%, у 2020 році – 350%. Але ми на цьому не зупиняємося. Тому що плани надходжень до бюджету від приватизації цього 2021 року перебувають у збільшенні доходів ще вчетверо», – заявив Тимошенко.
За словами Тимошенко, серед об'єктів такої «Великий приватизації» можна виділити готелі, довгобуди й навіть в'язниці.
Він зазначив, що щороку зростають ціни та кількість аукціонів у межах «Малої приватизації» завдяки чому заробіток держави на продажу об'єктів збільшується.
Тимошенко також навів приклад з аукціоном готелю «Дніпро», на приватизації якого держава заробила понад 1 млрд грн, а ціна на нього зросла вчотирнадцятеро.
Заступник керівника Офісу президента уточнив, що одне з основних завдань влади – допустити громадян до приватизації об'єктів, які завжди перебували на балансі Управління справами президента і використовувалися тільки чиновниками. Однак, за його словами, не всі об'єкти можуть виставлятися на приватизацію, оскільки вони є або прибутковими, або резиденціями.
Нагадаємо: Львівську виправну колонію (№48) продали на приватизаційному аукціоні за понад 400 млн грн.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].