Уряд продовжив карантин до кінця літа

Уряд продовжив карантин до кінця літа

Повсюдно встановлені обмеження «зеленого» рівня епіднебезпеки

Уряд продовжив карантин до кінця літа
Фото: Прядко Денис/УНІАН

Кабінет Міністрів подовжив дію карантинних обмежень на території України до 31 серпня. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я (МОЗ).

«Уряд продовжив карантин в Україні до 31 серпня 2021 року, при цьому на всій території країни встановлюється «зелений» рівень епідемічної небезпеки», – повідомляє МОЗ.

Зазначається, що в таких умовах у громадському транспорті та під час масових заходів або відвідин приміщень всі учасники мають дотримуватись маскового режиму. Проте, підкреслюється, що дотримання маскового режиму є необов'язковим за умови наявності у всіх учасників та організаторів заходу одного з документів:

  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (не більше як за 72 години до проведення заходу);
  • негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 (не більше як за 72 години до проведення заходу);
  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.

Крім того, при зеленому рівні епіднебезпеки перетин державного кордону з будь-яких країн є безперешкодним для громадян України або іноземців з посвідкою на постійне проживання. Так само безперешкодно громадяни України можуть перетинати КПВВ.

Для іноземців завжди обов’язково потрібно мати страховий поліс на випадок захворювання на COVID-19 та негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (не більше як за 72 години до перетину кордону), або негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу (не більше як за 72 години до перетину кордону), або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.

Нагадаємо: в Україні за добу зафіксували 1045 нових випадків COVID-19. Госпіталізовано – 699 осіб. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті