У Німеччині запланували заборонити натуралізацію антисемітів - ЗМІ

У Німеччині запланували заборонити натуралізацію антисемітів - ЗМІ

Підставою для відмови у наданні іноземцям громадянства стане будь-який вирок за статтями про злочини, скоєних на ґрунті расизму і антисемітизму

У Німеччині запланували заборонити натуралізацію антисемітів - ЗМІ
фото www.flickr.com/photos/edwin11/313705813

Фракції Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) і блоку Християнсько-демократичний союз / Християнсько-соціальний союз (ХДС / ХСС) в Бундестазі готові підтримати зміни до Закону про громадянство ФРН, згідно з якими будь-який вирок за статтями про злочини, скоєних на ґрунті расизму і антисемітизму, стане підставою для відмови в наданні іноземцям громадянства Німеччини. Про це із посиланням на видання Bild, повідомляє DW.

Відзначається, що заборона на натуралізацію торкнеться і винних у злочинах малої тяжкості, пов'язаних з расизмом або антисемітизмом. Як вказав експерт партії ХДС з внутрішньополітичних питань Маттіас Міддельберг, посилюючи Закон про громадянство ФРН, правляча коаліція показує, що зробила висновки з «нестерпних антисемітських заворушень», що відбулися в травні.

«Якщо існування держави Ізраїль є основоположною ідеєю німецької державної політики, це повинно проявлятися і в законодавстві, що стосується надання громадянства ФРН», – підсумував експерт.

Як повідомлялось, 20 травня, канцлер Німеччини Ангела Меркель різко засудила антисемітські акції, які пройшли в ряді німецьких міст на тлі ескалації конфлікту на Близькому Сході. Вона вказала, що можна критикувати політику Ізраїлю, зокрема, щодо розширення єврейських поселень на Західному березі річки Йордан, в ряді районів Єрусалима і навколо нього. Однак сам антисемітизм зустріне в Німеччині абсолютну нетерпимість, підкреслила вона.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті