Росія продовжуватиме зміцнювати військові зв'язки з хунтою М'янми

Росія продовжуватиме зміцнювати військові зв'язки з хунтою М'янми

Правозахисники обвинуватили Москву в тому, що вона узаконила військову хунту М'янми і продовжує продавати їй зброю

Росія продовжуватиме зміцнювати військові зв'язки з хунтою М'янми
міністр оборони РФ Сергій Шойгу
фото www.flickr.com/photos/sf_press/34053012183

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив лідеру хунти старшому генералу Мін Аун Хлаїн, який перебуває із візитом у Росії, що Москва прихильна зміцненню військових зв'язків з М'янмою. Про це із посиланням на російське інформаційне агентство «РІА» повідомляє Reuters.

«Ми сповнені рішучості продовжити наші зусилля по зміцненню двосторонніх зв'язків, заснованих на взаєморозумінні, повазі та довірі, які були встановлені між нашими країнами», – сказав Шойгу.

Мін Аун Хлаїн перебував в столиці Росії на цьому тижні на конференції з безпеки.

Правозахисники обвинуватили Москву в тому, що вона узаконила військову хунту М'янми, яка прийшла до влади в результаті перевороту 1 лютого, продовжуючи двосторонні візити і операції з продажу зброї.

Як повідомлялося, уряд США розірвав торговельні зв'язки з М'янмою через два місяці після того, як військові країни влаштували переворот, поваливши президента країни, а також її фактичного лідера Аунг Сан Су Чжі.

Між тим, в останні роки оборонні зв'язки між двома країнами розширилися: Москва надає військову підготовку і надає університетські стипендії тисячам солдатів, а також продає зброю військовим, занесеним до чорного списку декількома західними країнами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті