Велика Палата Верховного Суду не розпочала розгляд справи ПриватБанку на $350 млн

Велика Палата Верховного Суду не розпочала розгляд справи ПриватБанку на $350 млн

Справа не розглядалася через лікарняний судді

Велика Палата Верховного Суду не розпочала розгляд справи ПриватБанку на $350 млн
Фото: Sora Shimazaki/Pexels

Велика Палата Верховного Суду повинна була провести перше засідання з розгляду справи пов’язаних з братами Суркісами компаній, які хочуть стягнути з ПриватБанку $350 млн, проте через лікарняний судді справа не розглядалася. Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на пресслужбу ПриватБанку.

Зазначається, що банк у телефонному режимі отримав інформацію про перебування судді-доповідача на лікарняному. «Про дату та час наступного судового засідання буде повідомлено додатково», – пояснили в ПриватБанку.

Розгляд мав відбутися 29 червня в закритому режимі без участі представників учасників справи.

«Враховуючи викладене, а також значимість цієї справи для ПриватБанку, економіки держави та суспільства, ПриватБанк та Кабінет Міністрів України звернулися до суду з клопотанням про надання можливості брати участь у судових засіданнях», – зазначається у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Київський апеляційний суд за власною ініціативою призупинив розгляд апеляційної скарги ПриватБанку.

2 вересня 2020 року суддя Печерського райсуду Києва Вовк повністю задовольнив заяву компаній братів Суркісів про зобов'язання ПриватБанку обслуговувати їх депозити, розмішені до націоналізації банку на рахунках його кіпрської філії, і цей порядок передбачає стягнення коштів на користь позивачів. Загальна сума вимог до банку, визначена судом, становить $347,374 млн (з них близько $102 млн – відсотки, нараховані за ставкою 13% річних).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті