Apple відкрила офіс в Україні

Apple відкрила офіс в Україні

Компанія планує самостійно ввозити техніку та контролювати магазини офіційних дилерів

Apple відкрила офіс в Україні
Фото: Florian Doppler/Pexels

Компанія Apple відкрила офіційний офіс в Україні й планує самостійно ввозити техніку та контролювати магазини офіційних дилерів. Про це повідомив віцепрем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй сторінці у фейсбуці.

«Сьогодні Apple відкрила офіційний офіс в Україні. А тільки вчора в компанії з’явилась підтримка українською. Такі новини свідчать про високий рівень довіри до України, які посилюють наш імідж і приваблюють нові інвестиції», – зауважив Федоров.

Apple планує самостійно ввозити техніку в Україну та контролювати магазини офіційних дилерів, які надають послуги компанії в Україні.

За словами Федоров, «вже більше року ми з командою в тісній співпраці з Apple як з європейським, так і з американським офісом. Разом плануємо запускати нові послуги Apple для українських користувачів. Працюємо над тим, щоб адаптувати голосовий помічник Siri до української мови. Покращити рекомендації Apple Music для наших користувачів – створити окремі добірки з українськими виконавцями».

За останній рік, повідомив Федоров, «Україна здійснила прорив у діджитал-сфері і я радий, що міжнародні партнери розуміють це. Вдячний Apple за прояв особливої уваги до нашого ринку».

Нагадаємо: капіталізація Apple може досягти $3 трлн вже у 2022 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті