Зеленський доручив провести індексацію пенсій військовим

Зеленський доручив провести індексацію пенсій військовим

Передбачається, що буде встановлена доплата в розмірі 2000 грн для 400 000 військових пенсіонерів

Зеленський доручив провести індексацію пенсій військовим
Фото: УНІАН

Президент України Володимир Зеленський доручив уряду вжити заходів для відновлення справедливості у виплаті пенсій військовим пенсіонерам. Мінімальна пенсійна виплата буде встановлена на рівні 3854 грн. Про це повідомляється на сайті Офісу президента (ОПУ).

Зазначається, що Міністерство соціальної політики розробило рішення про підвищення виплат військовослужбовцям, що перебувають на пенсії. Відповідну постанову Кабінет Міністрів ухвалить на наступному засіданні.

Зокрема, передбачається, що з першого липня цього року буде встановлена доплата в розмірі 2000 грн для майже 400 000 військових пенсіонерів, яким були призначені пенсії до першого березня 2018 року. Також будуть підвищені виплати для учасників бойових дій, які втратили працездатність. Понад 40 000 осіб отримають підвищення майже у 700 грн.

Зеленський наголосив, що у держави є ресурс для виправлення несправедливостей та збільшення соціальних стандартів. Попри негативний вплив коронакризи, завдяки боротьбі зі схемами та ефективній роботі з наповнення бюджету фіксується перевиконання держбюджету за доходами.

Нагадаємо: Індексацію пенсій проведуть для понад одного мільйона українців. Щомісячна доплата до пенсії становитиме 100 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті